• W sobotę, 21 stycznia, młodzi piłkarze PTC z rocznika 2007/2008 wzięli udział w turnieju zorganizowanym przez GKS Ksawerów.

    W fazie grupowej „fioletowi” rywalizowali ze Startem Brzeziny (tylko 0:0 mimo zdecydowanej przewagi), MUKS Widawa (0:0 po słabym meczu), GKS I Ksawerów (1:1 – gola po pięknym uderzeniu z woleja zdobył Filip Myczka) i Kolejarzem Łódź (3:0 dla PTC, świetne piłkarskie widowisko, gole strzelali: Filip Myczka, Wiktor Redzynia oraz Dawid Płóciennik).

    PTC wyszło z grupy na drugim miejscu z dorobkiem 6 punktów. W półfinale trafili na GKS II Ksawerów i przegrali 1:2 po błędach indywidualnych. Gola dla „fioletowych” zdobył Kacper Jaworski. W meczu o III miejsce PTC zmierzyło się ze Startem II Brzeziny. Wygrali 1:0. Gola dla PTC zdobył Adrian Baranowski.

    PTC wystąpiło w składzie: Feliks Łoś, Jan Świegodzki – Mateusz Kołacki, Wojciech Michalak, Filip Zawiasa, Artur Wójcikowski, Adrian Baranowski, Jakub Owczarek, Wiktor Redzynia, Filip Myczka, Dawid Płóciennik, Kacper Jaworski. Trenerem zespołu jest Bartosz Znojek.

    Udostępnij