• News will be here
  • Już w sobotę (27 stycznia) dziennikarze popularnego radia RMF FM przyjadą do Pabianic. O ciekawostkach z naszego miasta opowie reporterka Agnieszka Wyderka.

    Pabianice będą bohaterem programu Twoje Miasto w RMF FM. W sobotę pojawi się u nas żółto-niebieski konwój. Dlaczego radio odwiedzi nasze miasto? Pabianice w specjalnym głosowaniu pokonały: Ropczyce, Opoczno, Bielawę, Ośno Lubuskie i Puszczykowo. Dlatego dziennikarze odwiedzą właśnie gród nad Dobrzynką.

    RMF FM do Pabianic zaprosił pan Michał. Pabianiczanin podkreślił, że Pabianice są starsze od Łodzi. Dlatego mieszkańcy powinni chwalić się, że są z Pabianic, a obok nas jest Łódź.

    Na stronie internetowej rozgłośni podano: „Na miejscu będziemy już w najbliższą sobotę. Szukajcie żółto-niebieskiego konwoju i naszej dziennikarki Agnieszki Wyderki.  Zapraszamy na kawę i herbatę. Relacji słuchajcie też w Faktach RMF FM od godziny 8”.

    Udostępnij