• News will be here
 • W sobotę, 10 lutego, w Powiatowej Hali Sportowej odbyła się impreza charytatywna „FIT & LOVE”, podczas której zbierano pieniądz na leczenie i rehabilitację sparaliżowanego Grzegorza Pietrowskiego z Pabianic.

  – Uzbierane w ubiegłym roku pieniądze pozwoliły na opłacenie trzech podań komórek macierzystych oraz systematyczną rehabilitację. Podania komórek i codzienna, często wyczerpująca rehabilitacja pomagają Grzegorzowi funkcjonować przy pomocy drugiej osoby. Wszystko to daje wiarę i nadzieję na spowolnienie choroby, bo każdy dzień jest krokiem do przodu – mówi Agnieszka, żona Grzegorza.

  Sobotnia impreza, podobnie jak przednia 1 kwietnia, przyciągnęła sporą grupę pabianiczan. Wśród atrakcji były m.in. pokazowy trening piłkarski w wykonaniu Jutrzenki Bychlew, trening Strong by Zumba, pokaz Power Walk, deepWork, Yoga Flow oraz oczywiście licytacje.

  Podczas drugiej imprezy charytatywnej zebrano 11.538,50 zł. W ubiegłym roku udało się zebrać 19.164,89 zł.

  Na FB profilu „Uwolnimy tatę z uścisku SLA” jeszcze tego samego wieczoru ukazał się wpis: „Bardzo dziękujemy organizatorom, darczyńcom i wszystkim, którzy uczestniczyli w maratonie dla naszego tatusia. Dziękujemy, że jesteście z nami”.

  Udostępnij