• V ogólnopolski turniej kadetów i dzieci w zapasach w stylu klasycznym pod patronatem starosty w hali MOSiR-u zgromadził 130 zawodników z 16 klubów (GKS Katowice, Zdrowy Targówek Warszawa, AZS AWF Warszawa, Talent Białołęka, Bieżanowianka Kraków, Orzeł Dobryszyce, Orlik Wierzbica, Olimpijczyk Radom oraz z naszego województwa).

W kategorii dzieci złoty medal w kategorii +59 kg wywalczył Hubert Szczech, który wygrał zdecydowanie trzy walki. Hubert to najlepszy dzieciak PTC. Ma bardzo dobre warunki i na dodatek jest bardzo pracowity. Drugi złoty medal wywalczył Jakub Suszyński (kat. 29 kg). Srebrne medale: Antoni Tokarczyk (kat. 26 kg), Adrian Osiczak (kat. 29 kg), Wiktor Szachniewicz (kat. 30 kg), Piotr Jarzębski (kat. 33 kg) i Igor Czyżewski (kat. 53 kg). Brązowe medale: Mieszko Makowski (kat. 23 kg), Wiktor Więckiewicz (kat. 29 kg), Tomasz Olejniczak (kat. 43 kg) i Adrian Drzewiecki (kat. 53 kg).

Ciekawostką turnieju dzieci był start dziewcząt w dwóch kategoriach. Zapaśniczki skutecznie rywalizowały z chłopcami. W wadze 30 kg zwyciężyła Oliwia Wardzyńska, a jej siostra Emilia zajęła II miejsce w wadze 23 kg.

W rywalizacji kadetów nasi zawodnicy wywalczyli trzy złote medale. W kategorii 51 kg zwyciężył Wiktor Powalski. To zawodnik, który cały czas czyni postępy i w najbliższym czasie powinien być medalistą Mistrzostw Polski. W kategorii 71 kg pewnie zwyciężył Sebastian Szymczyk, jednakże z błędami w walce w stójce. Trzeci złoty medalista to Szymon Zastrużny w wadze 80 kg, w finale pokonał przez przewagę techniczną kolegę klubowego Mateusza Kłębowskiego.

Dobrze walczył Jakub Didoch, który wywalczył srebrny medal w wadze 65 kg, i Dominik Florczak – w wadze 55 kg wywalczył również srebro. Na III miejscach uplasowali się w wadze 60 kg Jakub Błachowicz i Igor Saktura, najmłodszy zawodnik w tej kategorii.

W punktacji zespołowej zdecydowanie zwyciężyli zapaśnicy z Pabianic przed Olimpijczykiem Radom i AKS Piotrków Trybunalski.