• News will be here
  • Dzisiaj (16 marca) w hotelu Fabryka Wełny odbyła się inauguracja cyklu 22 spotkań dotyczących funduszy na rozwój dla przedsiębiorców z województwa łódzkiego.

    Odbędą się one we wszystkich powiatach województwa łódzkiego. Organizatorem cyklu spotkań jest Urząd Marszałkowski oraz Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego SA.

    W trakcie spotkania przedsiębiorcy dowiedzieli się o możliwościach zdobycia zewnętrznych funduszy. Dzisiejszą niespodzianką był wykład motywacyjny prowadzony przez Artura Partykę, jednego z najbardziej znanych sportowców w Polsce, dwukrotnego medalistę olimpijskiego w skoku wzwyż. Inauguracyjne spotkanie przedsiębiorców w Pabianicach poprzedził briefing prasowy, w którym udział wzięli Witold Stępień, marszałek województwa łódzkiego, Przemysław Andrzejak, prezes zarządu ŁARR, oraz Artur Partyka – wczoraj doskonały sportowiec, dziś wyjątkowy mówca motywacyjny.

    Przed rozpoczęciem spotkania marszałek pogratulował sukcesu Tomaszowi Woźniakowi i Danielowi Pasiowi, duetowi kucharzy z Fabryki Wełny. Panowie zajęli II miejsce w IV Mistrzostwach Polski w potrawach i kawiorze z jesiotra. Pokonali 10 zespołów z całej Polski.

    Udostępnij