• News will be here
 • Przez cały długi weekend będą kursować autobusy linii nocnej N4B. 2 i 4 maja na liniach 7, 263 i 264 obowiązuje rozkład powszedni wolny od nauki szkolnej, a 2 maja także na linii D. 1 i 3 maja obowiązują świąteczne rozkłady. 1 maja nie będą kursować autobusy linii W, a 1 i 3 maja trasa kursów linii T oznaczonych literą H będzie skrócona do pl. 500-lecia.

  30 kwietnia (poniedziałek)
  W nocy z 29 na 30 kwietnia (z niedzieli na poniedziałek) autobusy linii nocnej N4B kursują jak w nocy z piątku na sobotę.
  Na wszystkich liniach obowiązuje rozkład jazdy powszedni bez zmian (na liniach 7, 263, 264 i D – rozkład powszedni nauki szkolnej).

  1 maja (wtorek)
  W nocy z 30 kwietnia na 1 maja (z poniedziałku na wtorek) autobusy linii N4B będą kursować jak w nocy z soboty na niedzielę.
  We wtorek nie kursują autobusy linii W. Trasa linii T oznaczonych literą H będzie skrócona do pl. 500-lecia w Rzgowie. Kursy do Guzewa realizowane będą bez zmian. Na pozostałych liniach dziennych obowiązuje rozkład jazdy na niedziele i święta.

  2 maja (środa)
  W nocy z 1 na 2 maja (z wtorku na środę) autobusy linii nocnej N4B kursują jak w nocy z piątku na sobotę.
  Na liniach 7, 263 i D obowiązuje rozkład powszedni wolny od nauki szkolnej. Zamiast kursu linii 263 o godz. 7.30 z Waltera Jankego do Gimnazjum w Ksawerowie realizowany będzie kurs linii 7 do Piłsudskiego oraz nie będzie realizowany kurs linii 263 o godz. 15.53 z Ksawerowa i o godz. 16.28 z Waltera Jankego do zajezdni MZK. Tego dnia nie kursują autobusy linii 264.
  W przypadku linii D należy odczytywać rozkład jazdy z kolumny „Dni powszednie wolne od nauki szkolnej”.
  Na pozostałych liniach dziennych obowiązuje rozkład jazdy na dni powszednie – bez zmian.

  3 maja (czwartek)
  W nocy z 2 na 3 maja (ze środy na czwartek) na linii nocnej N4B obowiązuje rozkład jazdy jak z soboty na niedzielę.
  W czwartek trasa kursów linii T oznaczonych literą H będzie skrócona do pl. 500-lecia w Rzgowie. Kursy do Guzewa realizowane będą bez zmian. Na pozostałych liniach dziennych obowiązuje rozkład jazdy na niedziele i święta.

  4 maja (piątek)
  W nocy z 3 na 4 maja (z czwartku na piątek) autobusy linii nocnej N4B kursują według rozkładu jak w nocy z piątku na sobotę.
  W piątek na liniach 7 i 263 obowiązuje rozkład powszedni wolny od nauki szkolnej. Oznacza to, że zamiast kursu linii 263 o godz. 7.30 z Waltera Jankego do Gimnazjum w Ksawerowie realizowany będzie kurs linii 7 do Piłsudskiego. Nie będą kursować autobusy linii 264. Na pozostałych liniach dziennych obowiązuje rozkład jazdy na dni powszednie bez zmian (w przypadku linii D – rozkład powszedni nauki szkolnej).

   

  Udostępnij