• News will be here
 • Dzień Matki to wyjątkowy dzień w roku, ale mamą jest się przecież nie tylko w tym jednym dniu. Dlatego Corin pamięta o wszystkich mamach przez cały rok.

  Dla młodych mam ma specjalną propozycję – biustonosz na czas karmienia. Przyjazny nie tylko dla niej, ale także dla maleństwa. Miękki i delikatny, nie podrażnia skóry, dodatkowo pozwala swobodnie oddychać. Komfort i bezpieczeństwo ponad wszystko!

  Biustonosz dla karmiących – Virginia 20871, stworzony na bazie sukcesu Virginia 17871.

  Nowoczesna i wygodna bielizna dla karmiącej mamy jest nieodzownym elementem jej garderoby. Odpowiedni biustonosz powinien być nr 1 na liście zakupów przyszłej mamy. To on zapewni nie tylko uczucie komfortu i wygody, ale przede wszystkim odpowiednią higienę kobiecie i jej dziecku.

  Nowa generacja biustonoszy dla kobiet karmiących – Virginia 20871 – to ultralekkie biustonosze z trójwymiarowego materiału SPACER. Chronią biust przed utratą jędrności i rozstępami.

  Innowacyjny biustonosz posiada termicznie formowaną miseczkę, którą stanowią trzy warstwy powierzchni tekstylnych. Pomiędzy warstwami tkaniny znajduje się trójwymiarowa miękka pianka. Miska wykonana w nowoczesnej technologii nie tylko przepuszcza powietrze i pozwala oddychać skórze, ale także odprowadza wodę i wilgoć. Biustonosz staje się nieodczuwalny i idealnie dopasowuje się do kształtu piersi, jest lekki, ma doskonałe właściwości podtrzymujące i jest przyjemny w dotyku dla matki i dziecka. Dzięki gładkiej powierzchni miseczek bielizna nie odznacza się pod ubraniem. Miseczka mocowana jest do ramiączka za pomocą klipsa, który posiada certyfikat wyrobów ekologicznych OEKOTEX, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i brak zagrożenia zdrowiu użytkownika. Mechanizm zapinki pozwala na prosty sposób zapinania i odpinania biustonosza (jedną ręką). Wewnętrzne bawełniane wzmocnienie miski zapewnia piersiom dodatkową delikatność i jednocześnie dzięki stabilnemu zamocowaniu do ramiączka – podtrzymuje biustonosz podczas karmienia.

  Produkowany jest w kolorze beżowym i czarnym w rozmiarach: 65EFGHI, 70DEFGH, 75CDEFG, 80CDEF, 85CDE.

  Więcej na: www.corin.eu

  Udostępnij