• News will be here
  • Dni Kariery w Hiltonie odbyły się z udziałem uczniów Zespołu Szkół nr 3 w Pabianicach.

    Uczniowie klasy II technikum w zawodzie technik hotelarstwa z Zespołu Szkół nr 3 uczestniczyli w Dniach Kariery zorganizowanych przez Double Tree by Hilton w Łodzi przy ul. Łąkowej. Dla uczniów przygotowano program, który pozwolił na lepsze poznanie obiektu i marki Double Tree by Hilton. Młodzi pabianiczanie wzięli też udział w warsztatach pokazujących, jak wygląda praca w poszczególnych działach hotelu. I tak podczas warsztatów m.in. Sales&Marketing młodzież poznawała procedury, standardy i programy, z których korzystają pracownicy hotelu. Warsztaty Food&Bevarge poświęcone były organizacji eventów w hotelu oraz standardom obowiązującym w restauracji podczas bankietów i konferencji. Celem warsztatów Działu Obsługi Gościa było zapoznanie ze standardami obsługi gości, procedurami dotyczącymi meldowania, wymeldowania i finansowego rozliczania pobytu.
    Po zakończonych warsztatach uczniowie wzięli udział w konkursie poświęconym sieci Hilton i jej markom z nagrodami ufundowanymi przez hotel. Wspólny lunch był okazją do bliższego poznania uczniów i nauczycieli z pracownikami hotelu.
    Pobyt w Double Tree by Hilton był dla uczniów technikum z Pabianic wspaniałym doświadczeniem, szansą i możliwością nauki od najlepszych.

    Udostępnij