• W czerwcu odbyło się huczne otwarcie Pabianickiej Akademii Sportu i Akrobatyki „PASJA” przy ulicy Traugutta 9.

  To idealne miejsce dla tych, którzy chcą rozwijać sportowe pasje związane ze sztukami walki, akrobatyką, gimnastyką, tańcem. Klub jest profesjonalnie przygotowanym miejscem do uprawiania tego typu aktywności – 80 metrów kwadratowych sali wyposażonej w specjalistyczny sprzęt. W ofercie Pabianickiej Akademii Sportu i Akrobatyki można znaleźć zajęcia krav maga, kick-boxing, K-1, BJJ (brazylijskie jiu jitsu), cross fight, rozciąganie&mobilizacja, zumba, gimnastyka artystyczna oraz balet. Zajęcia prowadzi mocna kadra trenerska: Marek Kwaśniewski (kick-boxing/K-1), Marek Sokołowski (BJJ), Paweł Durys (cross fight), Michał Grabarczyk (krav maga), Arina Veselova (gimnastyka artystyczna/balet), Joanna Dworczak (balet), Katarzyna Leńska (rozciąganie&mobilizacja) oraz Kamilio Carlos Frey (zumba fitness).

  PASJA jako jedyny klub sztuk walki w Pabianicach honoruje karty partnerskie Multisport Plus, Classic, Multiactive, Fit Profit i OK System.

  Prowadzić będziemy również zajęcia dla dzieci z BJJ Kids, gimnastyki artystycznej oraz baletu. Dzieciaki z pewnością pokochają te zajęciamówi Marcin Majchrzak, manager klubu.

  Nowością na pabianickim rynku fitness jest Cross Fight System, który jest połączeniem kilku specjalistycznych metod treningowych w jedną całość. Cross Fight System opiera się na ćwiczeniach obwodowych o bardzo dużej intensywności przy wykorzystaniu własnego ciała oraz sprzętu, takiego jak skrzynie, liny, opony, sztangi, kettle, piłki, worki z piaskiem.

  Systematyczne ćwiczenia tym programem poprawią wydolność, wytrzymałość, przyspieszą spalanie tkanki tłuszczowej oraz zbudują masę mięśniową w krótkim czasiezapewnia Paweł Durys.

  W sobotę mogliśmy spróbować swoich sił i wziąć udział w otwartych darmowych zajęciach, otrzymać atrakcyjne upominki od partnerów Akademii oraz spróbować cateringu z „Kiosku Dieta”.

  Zawsze stawiamy na to, co najlepsze, dlatego tak trudno będzie nas wyprzedzić. Najlepsi instruktorzy, profesjonalny sprzęt oraz superatmosfera to nasze największe atuty. Nie idziemy na ilość, w naszej Pabianickiej Akademii Sportu i Akrobatyki stawiamy na jakość. Ilość osób na zajęciach zawsze jest dostosowana do charakteru zajęć, jest to gwarancja nauki oraz indywidualnego podejścia do każdego kursantazapewnia manager.

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Pabianickiej Akademii Sportu i Akrobatyki na: www.facebook.com/AkademiaSportuiAkrobatykiPASJA oraz www.pasia.pl

  Udostępnij