• News will be here
 • Pabianiczanie do 27 sierpnia mogą powalczyć o „Psią Stację”, którą zbuduje marka PURINA DOG CHOW w ramach konkursu „Prawdziwy Pies”.

  Jeśli w Waszej okolicy brakuje miejsca przeznaczonego do wspólnych aktywności z psem, możecie to zmienić. Trwa konkurs marki Purina DOG CHOW, którego celem jest stworzenie lepszych warunków do nawiązywania relacji z ukochanym czworonogiem. Zaprojektowane przez organizatora Psie Stacje zapewniać będą wiele atrakcji, takich jak tunele, płotki czy obręcz do skoków, które pozwolą na szkolenie i zabawę z pupilem. Purina wspiera również utrzymanie czystości (dzięki koszom z torbami na odchody), które niezwykle ważne jest zwłaszcza w terenach miejskich.

  Zadanie konkursowe jest niezwykle proste: wystarczy zgłosić za pomocą formularza dostępnego na stronie www.prawdziwy-pies.pl ulubione miejsce wypraw swojego zwierzaka, następnie dołączyć do tego zdjęcia psiaka w opisanej przestrzeni.

  Organizator zapewnia, że 4400 uczestników już za samo zgłoszenie otrzyma nagrodę gwarantowaną – plecak #PrawdziwyPies lub worek z karmą dla pupila, a dodatkowo każdy zawalczy o otrzymanie 1 z 60 bonów na produkty dla pupila. Autorzy 6 najwyżej ocenionych zdjęć będą mogli spędzać wolny czas ze swoim czworonogiem na nowo wbudowanej Psiej Stacji.

  Szczegółowe informacje na stronie konkursu www.prawdziwy-pies.pl.

  Udostępnij