• News will be here
 • Za tydzień w piątek, 10 sierpnia, na „Zieloną Górkę” zawita bardzo fajna kapela BLUES JUNKERS. Gościnnie zagra z nimi na harmonijce ustnej Jacek Urlik.

  Blues Junkers to Natalia Abłamowicz (voc) i Dominik Abłamowicz (piano). Natalia została wybrana najlepszą polską wokalistką bluesową za 2017 rok w ankiecie „Blues Top” organizowanej przez kwartalnik Twój Blues.

  Blues Junkers grają rytm’n’bluesa, boogie woogie, soul. Zostali uznani za ODKRYCIE ROKU w ankiecie BLUES TOP 2015, a w tej samej ankiecie BLUES TOP 2016 zajęli III miejsce w kategorii „Zespół Roku”. W kwietniu 2016 roku reprezentowali Polskę na EUROPEAN BLUES CHALLENGE we Włoszech. 21 kwietnia koncert był transmitowany na żywo w audycji „Bielszy Odcień Bluesa” w Programie 3 PR.

  Istnieją niecałe 3 lata, a zagrali już między innymi na dużej scenie międzynarodowych festiwali bluesowych: Eutin Blues Festival (Niemcy), Rawa Blues, Jesień z Bluesem, Suwałki Blues Festiwal, Blues Express, Olsztyńskie Noce Bluesowe, Polish Boogie Festival i Jimiway Blues Festival.

  Początek koncertu w pubie przy Zielonej około godz. 19.30. Wstęp 15 zł.

  Udostępnij