• Dzisiaj (15 sierpnia) ruszają rozgrywki łódzkiej ligi okręgowej. Po małych perturbacjach organizacyjnych (wycofały się zespoły Bedlna i Górnika Łęczyca) i utworzeniu nowego terminarza już dziś szesnaście zespołów wybiegnie na boiska i rozegra pierwszą kolejkę. Wśród drużyn, które powalczą o awans do IV ligi, są dwa pabianickie zespoły PTC i Włókniarz oraz beniaminek z Ksawerowa.

  I kolejka

  GKS KsawerówStal Głowno: 15 sierpnia, godz. 17.00; Start BrzezinyMUKS Włókniarz Pabianice: 15 sierpnia, godz. 18.00; Orzeł Parzęczew – PTC Pabianice: 15 sierpnia, godz. 15.00.

  II kolejka

  PTC Pabianice – UKS SMS Łódź: 18 sierpnia, godz. 11.00; MUKS Włókniarz Pabianice – Sokół II Aleksandrów Ł.: 18 sierpnia, godz. 17.00; GKS Ksawerów – Start Brzeziny: 18 sierpnia.

  I runda Pucharu Polski

  Jutrzenka Bychlew

  – GLKS Dłutów 1:1 (k. 6:5)

  W Dłutowie, a nie jak pierwotnie planowano w Bychlewie, rozegrano I rundę wojewódzkiego Pucharu Polski. Zmierzyły się zespoły Jutrzenki i GLKS-u, które na co dzień rywalizują w A-klasie. Mecz był wyrównany i w regulaminowym czasie zakończył się remisem 1:1 (bramki Kluch i Krzysztofik). Nie padły bramki także w dogrywce, więc sędzia zarządził strzelanie jedenastek. Tu lepsi bychlewianie i to oni awansowali dalej (6:5).

  Dłutów: Wójt (Chudzik), Golik, Łańcuchowski, Woch (Stępiński), Stelmach, Mosiński, Rula, Kluch (Malinowski), Kuśmirowski, Morawski (Skiba), Załoga (Sendal).

  Bychlew: Bucki, Zieliński, Klimek (Gorzela), Suski (Kacprzyk), Okrojek, Cholewiński, Berner, Wojtunik (Łukowski), Świderski, Karpiński (Krac), Krzysztofik (Janeczek).

  KAS Konstantynów Ł.

  – Nowosolna Łódź 3:1

  Udostępnij