• Cudowny czas wakacyjnej beztroski dobiega końca. Młodzi czytelnicy Miejskiej Biblioteki Publicznej licznie przybyli na piknik biblioteczny na zakończenie wakacji, który odbył się w środę, 29 sierpnia, na placu przy ulicy św. Jana.

    Wspaniałą zabawę na dziedzińcu bibliotecznym poprowadzili Faun i Księżniczka z Teatru Na Co-Dzień. Każdy uczestnik miał możliwość spróbować swych sił w tym, w czym czuł się najlepiej – konkursie plastycznym na najlepiej narysowanych prowadzących, wyścigu w workach, chodzeniu na szczudłach, wyścigu narciarskim, malowaniu na folii, chodzeniu w taśmie animacyjnej, skakaniu na wielkiej skakance czy robieniu cudnych baniek mydlanych. Po takim wysiłku można było ugasić swe pragnienie i posilić się słodką bułką. Wspaniały Faun wykonywał dla dzieci cuda z balonów.

    Rozstrzygnięty został również konkurs plastyczny. Jury postanowiło nagrodzić wszystkich autorów prac. Najwytrwalsi uczestnicy wakacyjnych zajęć w bibliotece zostali nagrodzeni książkami i artykułami szkolnymi.

    Udostępnij