• Szkoła Eskadra zorganizowała w Pabianicach I ogólnopolski turniej tańca towarzyskiego. O tytuł najlepszych walczyli tancerze z 23 klubów z całej Polski. Gwiazdą był Rafał Maserak.

    W sobotę, 15 września, rozegrano otwarte mistrzostwa okręgu łódzkiego PTT i ogólnopolski turniej tańca towarzyskiego o puchar prezydenta Pabianic. Organizatorem była Szkoła Tańca ESKADRA. W wydarzeniu wziął udział  Rafał Maserak, polski tancerz reprezentujący najwyższą klasę taneczną „S” w tańcach latynoamerykańskich.

    O tytuł najlepszych na parkiecie hali MOSiR-u walczyli tancerze z 23 klubów, w tym również reprezentanci naszej ESKADRY.

    Wśród pabianiczan najlepiej wypadli Liwia Kozuń i Nataniel Kosecki. To zwycięzcy w kategorii 8-9 lat w klasie mistrzowskiej okręgu, w stylu kombinacja 6T. W tej samej kategorii na III miejscu uplasowali się  Karolina Fuks i Wiktor Dżbik. Najlepsi byli również Aleksandra Czerczak i Damian Pik w kategorii wiekowej 16-20 lat, klasa: mistrz. okręgu, styl: standard. Ola i Damian zajęli również III miejsce w klasie mistrz. okręgu, styl: latin oraz II miejsce w kategorii wiekowej powyżej 15 lat w klasie A w stylu standard i II miejsce w stylu latin.

    W kategorii wiekowej powyżej 15 lat, klasa: E, styl: standard-4 zwyciężyli Vanessa Kosecka i Sebastian Pycio. Ta para zajęła również II miejsce w kategorii powyżej 15 lat w klasie E, styl: Latin-4. I miejsce w kategorii wiekowej powyżej 15 lat, klasa: C, styl: standard zajęli Wiktoria Czapnik i Olaf Myśliński. Zajęli również II miejsce w kategorii 16-18 lat, klasa: mistrz. okręgu, styl: standard oraz III miejsce w stylu latin. II miejsce w kategorii wiekowej 16-20 lat, klasa: mistrz. okręgu, styl: standard zajęli Małgorzata Buczek i Dawid Grzelczak. II miejsce w kategorii wiekowej 10-11 lat, klasa: mistrz. okręgu, styl: kombinacja 8T zajęli Aleksandra Fuks i Piotr Karasiak. II miejsce w kategorii wiekowej 14-15 lat, klasa: E, styl: kombinacja 8T zajęli Gabriela Sterniczuk i Dominik Wochlik. Para zajęła też III miejsce w kategorii wiekowej 14-15, klasa: mistrz. okręgu, styl: standard. W kategorii 14-15 lat, klasa: F, styl: kombinacja 6T Maja Kłucjasz i Bartosz Soboń uplasowali się na III miejscu. W kategorii powyżej 15 lat, klasa: D, styl: standard Iga Kudra i Jakub Janaszczyk wywalczyli III miejsce.

    Udostępnij