• Za nami 7. kolejka rozgrywek piłkarskich w łódzkiej lidze okręgowej. Jak na razie rywalizacja toczy się pod wyraźne dyktando zespołów rezerwowych Łódzkiego Klubu Sportowego i Widzewa. Obie drużyny wygrały wszystkie mecze i zdecydowanie prowadzą w tabeli.

  Nasze zespoły – PTC Pabianice i Włókniarz Pabianicegrają zdecydowanie mniej skutecznie, gromadząc na swym koncie odpowiednio 3 i 9 punktów. Bardzo dobrze radzi sobie beniaminek z Ksawerowa, który odniósł piąte zwycięstwo i jest na V miejscu w tabeli.

  Orzeł Parzęczew – GKS Ksawerów 0:1

  Bramka: Olszewski.

  Ksawerów: Rzeźniczak, Grzejdziak, Sowiński, Grala, Kubala (Kosmowski), Jędrzejczyk (Fraszak), Olszewski (Ciemcioch), Telesiewicz, Kacprzyk (Księżak), Rikszajd (Poros), Kozłowski (Wiśniewski).

  UKS SMS Łódź – Włókniarz Pabianice 1:4

  Bramki: Dobroszek 3, Dresler.

  Włókniarz: Olejnik, Kowalski, Rudzki, Mendyk, Matlakiewicz, Potrzebowski, Dobroszek (Stokłos), Dreszer, Gorący, Wołynkiewicz, Pędziwiatr (Bielawski).

  PTC Pabianice – Zawisza Rzgów 0:2

  PTC: Hajduk, Drewniak (Prochu), Sikorski, Słuchała, Buchowicz (Gręda), Hiler, Stańczyk, Cukierski (Krystera), Dudziński, Bednarski (Mikołajczyk), Pruszkowski (Szynka).

  A-klasa

  W 5. kolejce łódzkiej A-klasy GLKS Dłutów zanotował piątą wygraną. Tym razem dłutowanie pokonali Start Łódź i przewodzą w ligowej tabeli. W kolejnym meczu lokalnych rywali rezerwy Włókniarza zremisowały z Jutrzenką Bychlew.

  Orzeł Kazimierz – Kolejarz Łódź 3:5

  Iskra Dobroń – Nowosolna Łódź 1:6

  Włókniarz II Pabianice – Jutrzenka Bychlew 1:1

  MKS 2000 Tuszyn – AKS SMS Łódź 0:1

  GLKS Dłutów – Start Łódź 6:1

  Udostępnij