• Komendant wojewódzki policji uhonorował ponad 60 policjantów garnizonu łódzkiego za wzorowo pełnioną służbę i osiągnięte wyniki.

    W gronie wyróżnionych są policjanci z pabianickiej komendy. To mł. asp. Aleksandra Białkowska, sierż. Agnieszka Orchowska, sierż. szt. Marcin Mirowski oraz sierż. szt. Marcin Muszyński, którzy pracują w pionie prewencji. Komendant złożył im wyrazy uznania za skuteczność w działaniu, profesjonalizm oraz wyjątkowe zaangażowanie.
    Mł. asp. Aleksandrze Białkowskiej, jako profilaktykowi społecznemu, podziękowano za organizację i koordynację działań profilaktycznych pod nazwą „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”. Dwoje kolejnych funkcjonariuszy otrzymało podziękowania za sprawnie przeprowadzone w czasie wolnym od służby czynności, które doprowadziły do zatrzymania sprawcy zniszczenia mienia. Natomiast sierż. szt. Marcin Muszyński, kierownik ogniwa patrolowo-interwencyjnego wydziału prewencji naszej komendy, odebrał słowa uznania za sprawne dowodzenie pododdziałem podczas zabezpieczeń meczów II i III ligi piłki nożnej oraz przejazdów kibiców, które miało wpływ na utrzymanie bezpieczeństwa i porządku publicznego.

    Udostępnij