• News will be here
  • W Przedszkolu Miejskim nr 13 zawsze dzieje się coś atrakcyjnego.

    W ramach Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania do grupy „Zajączki” zawitała ulubiona maskotka przedszkolaków. Zając przywędrował, aby przeczytać maluchom ulubioną książkę. Dzieci wysłuchały bajki o przygodach rodziny zajączków i z radością ruszyły do tańca.

    „Krasnoludki” zaś doskonaliły swe umiejętności kulinarne. Nawiązując do pory roku, postanowiły przygotować jesienną sałatkę owocową. Z dużym zaangażowaniem kroiły różne owoce, aby je następnie wymieszać. Z satysfakcją stwierdziły, że ich praca zakończyła się sukcesem, gdyż sałatka była bardzo smaczna, a na dodatek zdrowa.

    Po raz kolejny okazało się, że dzieci lubią pomagać innym. Kiedy dowiedziały się, że ich ukochane pluszaki mogą pomóc dzieciom poszkodowanym w wypadkach drogowych lub w pożarach, bez zastanowienia włączyły się w akcję „Twój Miś Może Zostać Ratownikiem”. W dniu finału zebrano 5 dużych worków maskotek. Przedszkolaki są przekonane, że ich pluszowi przyjaciele staną na wysokości zadania i wywołają uśmiech na twarzach innych dzieci.

    Udostępnij