• Kolejna znana marka odzieżowa poszerzy ofertę fashion centrum handlowo-rozrywkowego Tkalnia w Pabianicach. Otwarcie zaplanowano na pierwszą połowę 2019 roku.

    Tkalnia powstaje na terenie dawnej fabryki włókienniczej Krusche-Ender. Przyszli klienci będą mogli skorzystać z oferty sklepów, takich jak m.in. Reserved, House, Sinsay, Smyk, Empik, Hebe, Media Expert, Play, CCC, Martes Sport i Pepco. Dołączy do nich Diverse. To polska marka dynamicznie rozwijająca się na rynku odzieżowym. Posiada 339 sklepów w całej Polsce.

    Zdecydowaliśmy się na wybór centrum Tkalnia ze względu na doskonałą lokalizację w sercu miasta, z rozbudowanym konceptem rekreacyjno-rozrywkowym. Dodatkowym atutem jest architektura obiektu utrzymana w industrialnej tonacji z uwzględnieniem historii miejsca. Jesteśmy przekonani, że obecność Diverse w Tkalni przyciągnie wielu klientów, bo w naszej ofercie inspirujemy się aktualnymi trendami i wychodzimy naprzeciw potrzebom modowym młodych aktywnych ludzi – mówi Alicja Dąbek, Leasing Manager Etos SA.

    Udostępnij