• News will be here
 • Za nami najbardziej emocjonująca część IV edycji pabianickiego budżetu obywatelskiego, czyli wybór zadań do realizacji w kolejnym roku kalendarzowym. To jednak nie koniec tegorocznej edycji.

  Chcemy, aby pabianicki budżet był odzwierciedleniem potrzeb mieszkańców, aby rozwijał się i zmieniał zgodnie z oczekiwaniami pabianiczan. W tym celu zachęcamy do wypełnienia ankiety ewaluacyjnej – informuje rzecznik prezydenta.

  Ankieta jest na stronie: https://budzet.um.pabianice.pl/zapraszamy-do-ewaluacji. Po jej wypełnieniu należy ją przesłać na adres: budzetobywatelski@um.pabianice.pl bądź dostarczyć do wydziału spraw społecznych i gospodarczych (ul. Narutowicza 33, pok. nr 14) w terminie do 26 października. Ankiety w wersji papierowej są dostępne w tym samym wydziale.

  Przypomnijmy, że mieszkańcy wybrali do realizacji w ramach BO następujące projekty: Kompleks rekreacyjny „Piaski”, czyli utworzenie boiska do piłki nożnej, siatkówki plażowej i bieżni z piaskownicą do skoku w dal przy SP nr 14; „Modernizację boiska z naturalną nawierzchnią” na terenie MOSiR-u; „Wyspę piratów”, czyli plac zabaw przy Szkole Podstawowej nr 16; Zespół boiskowy SP 5 – bieżnia czterotorowa ze skocznią w dal i po dogrywce „Rewitalizację w Parku Wolności” – oczyszczenie niecki stawu oraz terenu wokół.

  .

  Udostępnij