• News will be here
 • Zwycięzcy wyborów otrzymali zaświadczenia o wyborze na radnych. Czeka ich pięć lat pracy w służbie społeczeństwu.

  W piątek, 9 listopada, w sali kominkowej starostwa zaświadczenia radnym wręczyła Elżbieta Jaworska, sędzia Sądu Okręgowego w Łodzi, która podczas wyborów pełniła funkcję przewodniczącej powiatowej komisji wyborczej. Z sympatią wypowiadała się o Pabianicach. Niestety, były to jej ostatnie wybory – ze względu na wiek i ustawę. Sędzia zaznaczyła, że zawsze miło będzie wspominać nasze miasto, a radnym życzyła skutecznego działania na rzecz powiatu pabianickiego.
  Następnie nowym radnym wręczyła zaświadczenia o wyborze. W starostwie w tym dniu nie było Marka Gryglewskiego, który zrzekł się mandatu na rzecz funkcji wiceprezydenta Pabianic. W jego miejsce wejdzie Anna Bujacz.

  Nowy skład Rady Powiatu to: Henryk Brzyszcz, Anna Bujacz, Henryk Gajda, Wioletta Domańska, Waldemar Flajszer, Jadwiga Wadowska-Gryzel, Ewa Lewandowska, Anna Pierzchała-Gładysz, Arkadiusz Jaksa, Krzysztof Habura, Jarosław Habura, Jarosław Kosmala, Robert Kraska, Jarosław Lesman, Andrzej Owczarek, Tomasz Pierzchała, Krzysztof Pacholak, Robert Rządziński, Łukasz Stencel, Maria Wróbel, Marcin Wolski, Krzysztof Waligórski i Florian Wlaźlak.

  Radni życzyli sobie dobrej pracy na rzecz powiatu, a następnie zapozowali do pamiątkowego zdjęcia. Nieobecny był Robert Rządziński.

  Udostępnij