• News will be here
 • Prezent od PZU dla nowo narodzonych dzieci.

  Body, kocyk, zestaw atestowanych kosmetyków dla niemowląt oraz specjalny okolicznościowy prezent niespodzianka to akcesoria, które znajdą mamy nowo narodzonych dzieci w wyprawce przygotowanej przez Fundację PZU.

  Fundacja PZU symbolicznie wita najmłodszych mieszkańców naszego kraju, którzy przyjdą na świat 11 listopada 2018r. – w setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Przygotowany prezent ma podkreślić wyjątkowość momentu urodzin w tak szczególnym dla Polaków dniu. Mali obywatele to przyszłość, nadzieja i nowa energia.

  Nadchodzącą 100. rocznicę odzyskania niepodległości Fundacja PZU postanowiła uczcić, przygotowując wyprawki dla wszystkich urodzonych 11 listopada 2018 roku, przyszłych obywateli naszego kraju. Mamy nadzieję, że mała niespodzianka znajdująca się w wyprawce utrwali w ich pamięci fakt przyjścia na świat w tak wyjątkowym dniu, również ku radości rodziców mówi Jolanta ZabarnikNowakowska, prezes zarządu Fundacji PZU.

  Rodziców zainteresowanych akcją zapraszamy do wysłania zgłoszenia na adres email Fundacji PZU: urodzeniwstulecie@pzu.pl wraz z załączonym potwierdzeniem daty urodzenia dziecka (skan aktu urodzenia). Na zgłoszenia Fundacja czeka do 25 listopada 2018 roku (decyduje data wpływu). Paczki będą wysyłane na podany przez rodziców adres korespondencyjny.

  W akcję włączyła się większość szpitali z oddziałami położniczymi w Polsce.

  Udostępnij