• News will be here
  • Aktorka Catherine Le Blanc ma zamiar doprowadzić do premiery filmu Zbigniewa Gajzlera w Los Angeles.

    Piękna i wrażliwa aktorka z Hollywood Catherine Le Blanc napisała recenzję filmu „Kocham życie” Zbigniewa Gajzlera. Reżyser pochwalił się nią na Facebooku.

    Gwiazda po obejrzeniu filmu napisała, że to arcydzieło: „…to nie jest film, to podróż, taka prawdziwa, tak głęboka i piękna! Pokazuje bardzo wrażliwą stronę kobiecości i jest tak wzruszające, by być tak blisko podróży Marzenki (główna bohaterka filmu po mastektomii – przypis NŻP). Nie wiem, jak to zrobiłeś, ale masz niesamowity talent, by być tak blisko osoby i przetłumaczyć jej podróż i przenieść tę głębię i autentyczność na ekran”. Bardzo wzruszona obrazem dodała: „Mimo że narrator idzie po krawędzi, nie ma ani jednej chwili, w której nie ma nadziei ani miłości”.

    Przypominamy, że Catherine Le Blanc bardzo ciepło wyrażała się o nowym projekcie Gajzlera, cały czas dopingowała go do pracy i wspierała. Nagrała również swą wypowiedź, którą reżyser wykorzystał w filmie. Aktorka ma zamiar doprowadzić do premiery filmu „Kocham życie” w Los Angeles. To dopiero będzie głośno o Pabianicach!

    Udostępnij