• News will be here
  • Wybitna pianistka Katarzyna Hushta zagra w koncercie charytatywnym dla małego Antosia.

    W niedzielę, 2 grudnia, o godz. 16.00 w hotelu „Fabryka Wełny” rozpocznie się wyjątkowy koncert charytatywny dla Antosia Świecha, który potrzebuje wsparcia, aby wygrać starcie z nowotworem oka. W niedzielne popołudnie dla pabianiczan zagra wybitna pianistka Katarzyna Hushta.

    Pochodzi z Białorusi. Naukę gry na fortepianie rozpoczęła w wieku 8 lat w rodzinnym mieście. Następnie przyjechała do Polski, aby kontynuować naukę. W latach 2012-2013 odbyła studia pianistyczne w Paryżu. W 2014 roku z wyróżnieniem ukończyła Uniwersytet Muzyczny im. Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie fortepianu prof. Alicji Palety-Bugaj. Występowała na wielu scenach w kraju i za granicą, grając koncerty w ramach międzynarodowych festiwali. Pianistka specjalizuje się w wykonywaniu muzyki Fryderyka Chopina. W roku 2016 nagrała swoją pierwszą solową płytę „Chopin. Piano works”.

    Informujemy, że wstęp na koncert wymaga odebrania wejściówki. Te natomiast wydawane są po uiszczeniu dowolnej wrzutki do puszki na rzecz Antosia. Wejściówki są w Klubie Fitness Formownia (wejście od ul. Zamkowej 2).

    Udostępnij