• Fundacja Szkoła Liderów i Fundacja Veolia Polska serdecznie zapraszają na uroczysty finał Szkoły Liderów Miast – Łodzi, Zgierza i Pabianic.

  Już w piątek, 30 listopada, o godz. 13.00 w Centrum Dialogu im. M. Edelmana w Łodzi rozpocznie się finał Szkoły Liderów Miast – Łodzi, Zgierza i Pabianic. W wydarzeniu wezmą udział prezydenci miast.

  Przez ostatnie 5 miesięcy 39 liderów miejskich ze Zgierza, Łodzi i Pabianic pracowało nad rekomendacjami dla swoich miast, które odpowiadają na potrzeby teraźniejszości i wyzwania przyszłości.

  Uczestnicy programu podczas specjalnych warsztatów uczyli się spojrzenia na swoje miasto z punktu widzenia swoich doświadczeń zaczerpniętych z działalności biznesowej, społecznej i sektora publicznego. Spotykali się z włodarzami swoich miast, urzędnikami, przedstawicielami wybranych grup społecznych i instytucji oraz lokalnego biznesu – opowiada Agnieszka Muras z Fundacji Szkoła Liderów.

  Liderzy wspólnie wypracowywali skuteczne rozwiązania bieżących problemów, charakterystycznych dla każdego miasta. Rezultaty ich pracy przyczynią się w przyszłości nie tylko do wprowadzenia realnych zmian na lepsze, ale także stanowić będą wsparcie dla prezydentów i urzędników w myśl idei, że władza w mieście leży w wielu rękach.

  Rozwiązania te poznamy podczas finałowej prezentacji, która już w najbliższy piątek, 30 listopada, w Centrum Dialogu im. Marka Edelmana w Łodzi. Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich.

  Udostępnij