• News will be here
  • Już w najbliższy weekend (15 i 16 grudnia) będziemy uczestniczyć w Święcie Kina. Z tej okazji większość kin w Polsce obniży ceny biletów do 12 zł.

    Jak co roku kina jednoczą się, by wspólnie promować kinematografię, a przede wszystkim kino jako rozrywkę dostępną dla wszystkich. To akcja ponad podziałami. Włączyły się do niej największe sieci kin: Cinema 3D, Cinema City, Helios i Multikino, a także minipleksy oraz kina jednosalowe. 15 i 16 grudnia we wszystkich kinach, w naszym TOMI również, bilety na seanse 2D i 3D z aktualnego repertuaru będą kosztować jedynie 12 zł (w przypadku projekcji 3D wymagana jest dopłata za okulary).

    Sala kinowa to idealne miejsce do spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi. Seanse dostarczają mnóstwa emocji. Magia ekranu wciąga, bo gdzie indziej jak nie w kinie możemy na moment stać się kimś innym, przeżyć niezwykłe przygody i zobaczyć miejsca, o których nawet nie śniliśmy?

    Więcej informacji oraz dokładną listę kin, biorących udział w Święcie Kina, można sprawdzić pod adresem: www.swietokina.com oraz na fanpage’u www.facebook.com/swietokina/.

    Udostępnij