• News will be here
  • Jak wyobrażasz sobie odnowiony park Wolności?” – to pierwsze wyzwanie dla mieszkańców na platformie partycypacji społecznej pod adresem https://e-pabianice.pl/. Tam można zgłosić pomysł i dostać nagrodę za najciekawszą wypowiedź.

    Platforma powstała w ramach projektu „e-Pabianice” i zostanie wykorzystana do konsultacji z mieszkańcami. Za jej pośrednictwem będą mogli zadawać pytania, oceniać, komentować, a także dzielić się pomysłami, nadsyłając teksty, filmy czy projekty.

    – Na stworzenie platformy internetowej miasto otrzymało dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego w ramach projektu „e-Pabianice”, w ramach poprawy dostępności usług elektronicznych – mówi Aneta Klimek, rzecznik prezydenta.

    Z platformy można korzystać po zarejestrowaniu się z adresu mailowego lub przez Facebooka. Użytkownikiem może być dorosły i nieletni (za zgodą opiekuna), niekoniecznie mieszkaniec Pabianic. Najciekawsze komentarze będą nagradzane, a najkorzystniejsze zaproponowane rozwiązania mają szansę na realizację.

    Udostępnij