• News will be here
 •  

  27 stycznia rocznik 2009/2010 PTC Pabianice objęty programem Escola PTC wziął udział w turnieju zorganizowanym przez Stowarzyszenie ŁKS Łódź.

  Młodzi piłkarze pokazali się z wyśmienitej strony, zajmując w bardzo mocno obsadzonym turnieju II miejsce. PTC w swej grupie pokonało ŁKS Łódź 1:0 (bramka Huberta Papugi) i Victorię Rąbień 2:0 (bramki: Hubert Papuga i Miłosz Drygała), zremisowało ze Spartą Łódź 1:1 (Kacper Kwaśny) i Zjednoczonymi Stryków 0:0. W półfinale podopieczni Filipa Stuchały i Łukasza Pintery zmierzyli się z Football Academy Łódź Radogoszcz. Po bramkach Jakuba Gaczyńskiego oraz Huberta Papugi młodzi wojownicy PTC awansowali do finału, pokonując rywali 2:1.

  W finale PTC zmierzyło się Victorią Rabień. Niestety, tym razem zawodnicy z Rąbienia zrewanżowali się za porażkę w grupie i w finale pokonali pabianiczan 1:0. Najlepszym obrońcą turnieju został zawodnik PTC Paweł Pietrzak.

  Skład PTC: Igor Stępiński, Artur Stępiński, Mikołaj Nowak, Hubert Papuga, Miłosz Drygała, Maciek Zielak, Kacper Kwaśny, Paweł Pietrzak, Krzysiek Otomański, Kuba Gaczyński.

  To nie była jedyna indywidualna nagroda dla zawodnika PTC Pabianice w ten weekend. W sobotę, 26 stycznia, rocznik 2007 brał udział w turnieju zorganizowanym przez GKS Ksawerów i choć drużynie nie poszło najlepiej (VII miejsce), to indywidualną nagrodę dla najlepszego bramkarza otrzymał Feliks Łoś.

  Skład PTC: Bartłomiej Peć, Jan Żmuda, Feliks Łoś, Antoni Jaworski, Adrian Baranowski, Igor Barłoga, Wiktor Redzynia, Artur Wójcikowski, Jakub Owczarek, Mateusz Kołacki.

  Udostępnij