•  

  W 11. edycji konkursu „Hotel z Pomysłem” Fabryka Wełny z Pabianic zajęła II miejsce.

  Zwycięzcą konkursu w głosowaniu 25osobowego profesjonalnego jury został hotel Renaissance Warszawa Airport. Na podium znalazły się też Fabryka Wełny z Pabianic i Hampton by Hilton Gdańsk Stare Miasto.

  Ideą konkursu Hotel z Pomysłem” organizowanego przez magazynHotelarz” jest promowanie najciekawszych rozwiązań architektonicznych, designerskich i funkcjonalnych. Głównym kryterium, jakim kierują się jurorzyarchitekci, projektanci wnętrz, doradcy hotelowi, przedstawiciele stowarzyszeń branżowych, sieci i operatorów oraz eksperci z poszczególnych obszarów hotelarstwajest POMYSŁ, jaki dany obiekt ma na siebie i swoją obecność na rynku hotelowym.

  Fabryka Wełny: Miejsce, gdzie historia spotyka się z nowoczesnym designem, relaks ze sztuką, a surowy, industrialny klimat z elegancją i komfortem. Hotel czerpie z pięknego, przemysłowego dziedzictwa regionu, nadając XIXwiecznemu budynkowi nowoczesne funkcje.

  Dodatkowo pabianicki hotel został wyróżniony w następujących kategoriach: hotele 4- i 5-gwiazdkowe (II miejsce), obiekty położone w mieście (II m.), SPA (I m.), obiekt zabytkowy (I m.).

  Udostępnij