• News will be here
 •  

  W styczniu rozegrano mistrzostwa powiatu w minisiatkówce dziewcząt i chłopców szkół podstawowych oraz szkół średnich. Organizatorem był Młodzieżowy Dom Kultury.

  Dziewczęta z SP nr 3, SP nr 14, z SP w Dobroniu, z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piątkowisku i SP nr 5 z Konstantynowa Łódzkiego grały systemem „każdy z każdym”. Bezkonkurencyjne były siatkarki z SP 5 w Konstantynowie Łódzkim, które pokonały rywalki bez straty seta. II miejsce zajęła SP 14, III m. – ZSP w Piątkowisko, IV m. – SP nr 3, V m. – SP Dłutów.

  Zespół ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Konstantynowie pod opieką Anny Pogockiej grał w składzie: Julia Bieniek, Zofia Deptulska, Natalia Kądziela, Natalia Kiejnich, Dominika Linczewska, Marta Rajchert, Julia Petera, Hanna Politowicz, Nikola Węgierska, Katarzyna Wiśniewska.

  Chłopcy ze SP w Lutomiersku, SP nr 3, SP nr 17, SP w Dobroniu, SP w Bychlewie oraz z SP w Konstantynowie Łódzkim grali w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”. W półfinale pabianicka „trójka” okazała się lepsza od „piątki”. Pabianiczanie wygrali 2:0. W meczu o III miejsce SP 17 pokonała SP z Lutomierska 2:1. V m. – SP w Bychlewie, VI m. – SP w Dobroniu.

  Zespół ze Szkoły Podstawowej nr 3 pod opieką Marka Czekalskiego grał w składzie: Ignacy Górak, Jakub Jachowicz, Marcin Oswald, Mikołaj Rudzki, Szymon Seroczyński, Damian Sulewski, Aleksander Sysio, Maciej Sztranek, Aleksander Warmiński, Kacper Wiszniewski, Igor Wojtyniak.

  O tytuł mistrzowski dziewcząt szkół średnich walczyły uczennice z I Liceum Ogólnokształcące, II Liceum Ogólnokształcące oraz z Zespołów Szkół nr 1, 2 i 3. Grano systemem „każdy z każdym”.

  Zwyciężyły uczennice II Liceum Ogólnokształcącego, które wygrały wszystkie mecze. II m. – I LO, III m. – ZS nr 2, IV m. – ZS nr 2, V m. – ZS nr 1.

  Drużyna z II Liceum Ogólnokształcącego pod opieką Małgorzaty Kaszy grała w składzie: Klaudia Beze, Karolina Biniek, Edyta Gaweł, Maria Kolasa, Aleksandra Mikołajczyk, Wiktoria Nowak, Sara Plaskota, Edyta Sadło, Weronika Sęk, Sara Sobczak, Julia Syrewicz, Aleksandra Watała.

  Najlepszą zawodniczką turnieju została Sara Sobczak z II LO.

  Uczniowie z Zespołu Szkół CKR w Widzewie, I Liceum Ogólnokształcącego, II Liceum Ogólnokształcącego oraz z ZS nr 1, 2 i 3 grali systemem każdy z każdy w dwóch grupach. W pierwszym półfinale ZS nr 2 pokonał II LO 2:0, a w drugim ZS CKR wygrał z I LO 2:0.

  W finale siatkarze z Zespołu Szkół nr 2 okazali się lepsi od widzewian, wygrywając 2:0. W meczu o III miejsce uczniowie II LO pokonali I LO 2:1.

  Drużyna Zespołu Szkół nr 2 od opieką Krzysztofa Lewandowskiego zagrała w składzie: Sebastian Holwek, Eryk Jach, Mikołaj Kiel, Mikołaj Konicki, Maksymilian Kowalski, Patryk Kucharski, Jakub Owsiak, Szymon Rogoziński, Dawid Sysio, Jakub Walczak.

  Najlepszym zawodnikiem turnieju został Sebastian Holwek z Zespołu Szkół nr 2.

  Udostępnij