• News will be here
 •  

  Trzy pabianiczanki – Anna Idzikowska, Katarzyna Młynarczyk i Monika Kucharska – od ponad roku organizują spotkania terapeutyczno-rozwojowe.

  Terapeutki po szkole terapeutyczno-psychologicznej pomagają tym, którzy pogubili się w dzisiejszym świecie i jego zawrotnym tempie i nie potrafią sobie z tym poradzić.

  – Można poprawić jakość swojego życia i mieć na nie wpływ, można nauczyć się patrzenia na siebie i swoje otoczenie z innego poziomu. Można odzyskać radość, zacząć spełniać swoje marzenia i cieszyć się życiem na co dzieńmówi Anna Idzikowska.

  Szkoły psychologiczne, książki, terapie, warsztaty i spotkania dające wiedzę z zakresu rozwoju osobowości mogą uświadomić ludzi, jak działa ich umysł, co to jest świadomość, a co podświadomość.

  Kiedy rozumiemy już pewne mechanizmy, które nami rządzą, wówczas łatwiej jest się nam zatrzymać, przeanalizować i dokonać zmian w sobie lub swoim życiudodaje Katarzyna Młynarczyk.

  Terapeutki podczas spotkań mówią o poczuciu wartości, asertywności, komunikacji, służą poradą i wsparciem.

  Osoby, które korzystają z naszych spotkań, dziękują nam za podarowany czas, za możliwość odkrycia siebie czy za odnalezienie lepszych relacji z najbliższymi. Daj sobie szansę na bycie szczęśliwą i dołącz do naszachęca Monika Kucharska.

  Najbliższe spotkanie z terapeutkami w środę, 6 lutego. Chcesz się umówić i dopytać o szczegóły, zadzwoń do nich: 664-174-220 (Ania), 605-225-223 (Kasia) i 600-905-981 (Monika).

   

  Udostępnij