• News will be here
 •  

  Dzikie zwierzęta tańczące w hali powiatowej. Takie rzeczy tylko w naszym mieście. Do tego ogromne bańki mydlane, zwierzątka z balonów i mnóstwo innych atrakcji.

  Nie ladę gratkę dla dzieciaków z Pabianic przygotowało Starostwo Powiatowe. Impreza „Ferie z powiatemzostała zorganizowana w niedzielę, 17 lutego, w hali przy ul. św. Jana.

  Sala zamieniła się w dżunglę z tańczącymi zwierzakami z Madagaskaru. Dzieciaki chętnie robiły sobie z nimi zdjęcia i bawiły się podczas wspólnej zabawy. Powtarzały również układy choreograficzne.

  Na małych mieszkańców powiatu czekało mnóstwo darmowych atrakcji. Były ogromne dmuchańce, po których maluchy skakały, wspinały się i zjeżdżały. Nie zabrakło również stoiska z malowaniem twarzy czy malowankami oraz trampolin i ścianki wspinaczkowej.

  Wolontariusze z Agrafki tworzyli zwierzaki z balonów i pokazywali dzieciom, jak chodzi się na szczudłach czy wykonuje różne triki cyrkowe. Natomiast Strefa Ruchu tworzyła ogromne bańki mydlane, do których chętnie wchodziły dzieci.

  W niedzielę do hali przybyły tłumy ludzi. Po wyczerpującej zabawie można było posilić się pyszną zupą pomidorową, a na spragnionych czekała woda ze ZWiK-u z sokiem malinowym.

  Udostępnij