• News will be here
 • Nowa partia polityczna „Wiosna” zawitała do Pabianic i przedstawiła swoje postulaty. W powiecie pabianickim reklamować ją będzie Renata Uznańska-Bartoszek.

  W samo południe w parku Słowackiego z dziennikarzami spotkali się przedstawiciele nowej partii „Wiosna”. Stwierdzili, że polskiej scenie politycznej przyda się powiew świeżości. Program partii powstał w wyniku konsultacji społecznych, które podczas tzw. burzy mózgów były przegłosowywane. Jeżeli znalazły uznanie wśród większości, to postulaty znalazły się w programie.

  – Wiosna, która zmienia oblicze polskiej polityki, zawitała właśnie do Pabianic. Wszyscy widzieli, co się działo na Torwarze. My tam również byliśmy. Ogromne emocje, energia i szalejąca publiczność. Obudzono w nas wiosnę i dano nadzieję na świeżość i wiarę na zmiany – powiedziała Renata Uznańska-Bartoszek, koordynatorka partii w powiecie pabianickim.

  Postulaty, które najbardziej przypadły jej do gustu, to państwo dla ludzi, a nie dla partii.

  28 lutego (czwartek) odbędzie się otwarte spotkanie w kawiarni „Boniecki Cafe” z przedstawicielami Wiosny. Każdy mile widziany.

  Udostępnij