•  

  FundacjaMisja Medyczna” zaprasza na otwarte i bezpłatne spotkanie z Markiem Posobkiewiczem, niezwykłą osobowością – byłym Głównym Inspektorem Sanitarnym, znanym także jako raper Gisu, autorem teledysku o zagrożeniach związanych z dopalaczami.

  Spotkanie 28 lutego (czwartek) będzie dedykowane nauczycielom, dyrektorom szkół, rodzicom, a także młodzieży. Temat: „STOP dopalaczom!– jak ochronić dzieci i młodzież, jak wesprzeć szkołę, nauczycieli, rodzinę.

  Temat dopalaczy nie ma końca. W Polsce ciągle umierają młodzi ludzie. Tylko w ostatnich tygodniach w Zawierciu zmarło 6 osób. ł roku temu w Łódzkiem w ciągu tygodnia życie straciło siedem osób!

  Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.00 w siedzibie Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi (ul. Czerwona 3). Wydarzenie jest otwarte dla mieszkańców i bezpłatne.

  Celem projektu Fundacji Misja MedycznaCzwartki ze zdrowiem i medycyną jest propagowanie poprawnych nawyków zdrowotnych oraz dyskusja nad naszym stylem życia, wyzwaniami i zagrożeniami współczesnego świata. Cykliczne czwartkowe spotkania zakładają dyskusję na ważne, czasem kontrowersyjne tematy, mają być zachętą do zastanowienia się nad naszymi postawami i wyborami.

  Udostępnij