• Warszawa gościła zapaśników na I Pucharze Polski kadetów w zapasach w stylu klasycznym. Turniej zgromadził 211 zawodników (49 drużyn). W klasyfikacji drużynowej PTC zajęło VI miejsce, mając dwa medale.

Brązowy medal wywalczył w kategorii 55 kg najmłodszy w drużynie Piotr Ludwiczak. Pabianiczanin zaczął fatalnie, bo od przegranej, ale na szczęście później już było bardzo dobrze. Pięć wygranych walk na plecy lub przez przewagę techniczną, łącznie z walką o brąz z Kamilem Pieniakiem z KS Sobieski Poznań.

Niespodzianką turnieju w kategorii 80 kg był Mateusz Kłębowski. Po roku niestartowania trafił do bardzo mocnej grupy, w której stoczył cztery superciężkie walki. Na słowa uznania zasłużył za walkę z faworytem tej kategorii Dawidem Mkrtchyanem (Unia Racibórz), którego po efektownym biodrze położył na plecy w 50. sekundzie.

Zawiódł Wiktor Powalski, brązowy medalista OOM z ubiegłego roku, który zajął dopiero VIII miejsce. Pozostali zawodnicy zajęli dalsze miejsca, wygrywając po jednej walce: Julian Nowak – XIII miejsce, Kacper Trębacz – XIV m., Igor Saktura – XIX m., i Szymon Pusz – XXV m.