•  

  W niedzielę, 10 marca, byliśmy na otwartym treningu biegowym z Piotrem Stachyrą, aktualnym i dwukrotnym mistrzem Polski na dystansie 100 km.

  W parku Wolności o godzinie 9.00 rozpoczął się sprawdzian trasy, którą ultrabiegacze pokonają na UltraPark Weekend w dniach 7-9 czerwca.

  Po konkretnej rozgrzewce poprowadzonej przez naszego gościa specjalnego biegacze rozpoczęli trening właściwy. Biegli po pętli o długości 1535,16 metra. Każdy z uczestników wybiegał założony przez siebie dystans. Mniej więcej 40 osób przebiegło wspólnie około 1000 kilometrów – mówi Piotr Kardas, dyrektor zawodów UltraPark Weekend.

  Każdy miał możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z Piotrem Stachyrą, który sam pobiegł z prędkością światła: w średnim tempie 3:42 przebiegł 32 km.

  W trakcie tego wyczerpującego treningu na uczestników czekały przekąski: owoce, kabanosy, kanapki ze smalcem, batony proteinowe oraz gorące napoje, woda i izotoniki do picia, których część została przekazana przez partnerów wydarzenia. Organizatorem był pabianicki klub „O co biega”.

  Zapraszamy na http://www.ultrapark.pl/

  Udostępnij