• News will be here
 •  

  Wystartowały zapisy na bezpłatne warsztaty naukowe, które odbędą się 27 i 28 kwietnia w Łodzi. Zajęcia skierowane są do uczniów w wieku 15-19 lat. Organizatorem jest Fundacja Grupy Adamed.

  ADAMED SmartUP Academy to cykl innowacyjnych warsztatów naukowych z zakresu przedmiotów ścisłych i przyrodniczych skierowany do młodzieży w wieku 15-19 lat. W ramach zajęć odbywających się na wydziale farmaceutycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi młodzież dowie się, na czym polega specyfika nauki anatomii, jak wygląda badanie przedmiotowe internistyczne, jak rozmawiać z pacjentem i diagnozować na podstawie przeprowadzonego wywiadu. W części praktycznej uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazję do spotkań i rozmów z lekarzami-praktykami, którzy podzielą się z nimi swoim doświadczeniem i odpowiedzą na nurtujące pytania. Przy ich wsparciu w profesjonalnym laboratorium uczniowie przeprowadzą sekcję na narządach zwierzęcych oraz nauczą się szycia chirurgicznego.

  Aby wziąć udział w warsztatach, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie https://adamedsmartup.pl/warsztaty-ogolnopolskie/ i w kilku zdaniach (maksymalnie 50 słów) opisać, dlaczego chce się skorzystać z zajęć ADAMED SmartUP Academy. Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona, a o zakwalifikowaniu zgłoszenia zadecyduje jego termin przesłania oraz udzielona odpowiedź.

   

  Udostępnij