• News will be here
 •  

  Pabianiccy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku, do jakiego doszło w środę wieczorem, 3 kwietnia, na trasie S8 w stronę Wrocławia (na wysokości Pawlikowic).

  Do tragicznego w skutkach wypadku doszło przed godziną 21.00 na 215. kilometrze trasy S8. Kierujący mercedesem z nieustalonych przyczyn najechał na tył jadącego przed nim busa, po czym uderzył w barierki energochłonne, wypadł z drogi i kilkakrotnie dachował.

  Zanim roztrzaskane auto stanęło w płomieniach, świadkowie wyciągnęli z niego kierowcę. Był reanimowany przez załogę pogotowia ratunkowego. Niestety, mimo wysiłku lekarzy, nie udało się go uratować. 56-letni mieszkaniec Płocka zmarł na skutek odniesionych obrażeń.

   

  Droga S8 była w tym miejscu była zablokowana. Policjanci na węźle w Pawlikowicach kierowali objazdem wyznaczonym w stronę Pabianic i Bełchatowa. Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza, która pod nadzorem prokuratora i biegłego z zakresu medycyny sądowej prowadziła oględziny miejsca zdarzenia oraz zabezpieczała wszelkie ślady, mogące pomóc w ustaleniu dokładnego przebiegu tego tragicznego wypadku.

  Udostępnij