• News will be here
  • Tłumy pożegnały 19letnią Paulinę. Wśród obecnych na uroczystości pogrzebowej oprócz rodziny, sąsiadów i przyjaciół byli także nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Widzewie, do którego uczęszczała pabianiczanka.

    Ostatnie pożegnanie odbyło się w piątek, 5 kwietnia, na cmentarzu komunalnym. W trakcie ceremonii pogrzebowej świątynia wypełniona była po brzegi. Ci, którzy nie zmieścili się w kaplicy, stali na zewnątrz.

    Przypomnijmy: W ubiegłym tygodniu wszyscy żyli zaginięciem 19-letniej Pauliny z Pabianic. Dziewczyna wyszła z domu 25 marca około godz. 7.00. Odtąd nie było z nią żadnego kontaktu. Kiedy nie wróciła ze szkoły, rodzina zgłosiła zaginięcie na policję. Poszukiwania rozpoczęły się w piątek, 29 marca, w rejonie boiska Iskry Dobroń. Tam po raz ostatni Paulinę uchwyciła kamera monitoringu. Niestety, sprawdził się najczarniejszy scenariusz. Po około 30 minutach ciało dziewczyny znaleziono w zaroślach, w okolicy ulicy Sportowej. 19-latka odebrała sobie życie.

    Udostępnij