• News will be here
 •  

  I Festiwal Smaków Food Trucków odbędzie się 13 i 14 kwietnia w Centrum Handlowym ECHO w Pabianicach.

  W sobotę i niedzielę od godziny 12.00 uczestników festiwalu będą karmić znane i lubiane food trucki, które przyjadą do nas nawet z odległych zakątków Polski. Nie zabraknie streetfoodowej klasyki: burgerów, zapiekanek i frytek belgijskich, a także bardziej oryginalnych potraw z kuchni całego świata. W menu znajdą się mniej i bardziej pikantne dania meksykańskie, wyraziste potrawy indyjskie, kubańskie kanapki, oryginalna pizza, niepowtarzalne azjatyckie pierożki czy mięsna uczta pastrami.

  Food trucki obok sycących dań zaserwują także pyszne desery i słodkości. Wśród nich będą pieczone kasztany, tradycyjne hiszpańskie wypieki churros, kultowe amerykańskie donuty i owoce w czekoladzie. Nie zabraknie również cydru i piwa.

  I Festiwal Smaków Food Trucków obok pysznego jedzenia szykuje także moc atrakcji pod chmurką. Najmłodsi uczestnicy będą mogli wyszaleć się na dmuchańcach, a także popisać swoim talentem w specjalnej strefie z kolorowankami i grami. Dorosłych zachęcamy do wzięcia udziału w pasjonującej grze terenowej i konkursie jedzenia na czas.

  W niedzielę, 14 kwietnia, oficjalnie otworzymy sezon rowerowy. Zapraszamy na inauguracyjną przejażdżkę na trasie 7 km. Start o godz. 14.00. Na miejscu będzie można zrobić bezpłatny przegląd roweru, przypomnieć zasady ruchu drogowego i skonsultować się z doświadczonymi serwisantami. Na najmłodszych czekają zabawy ruchowe i pokazy ratownictwa medycznego.

  I Festiwal Smaków Food Trucków przed Centrum Handlowym ECHO. W sobotę, 13 kwietnia: od godz. 12.00 do 21.00, a w niedzielę, 14 kwietnia: od 12.00 do 20.00. Wstęp bezpłatny.

  Udostępnij