• News will be here
 •  

  Port Łódź zaprasza właścicieli czworonogów na tegoroczną inaugurację Strefy Treningowej dla psów, która odbędzie się 14 kwietnia. Będzie zabawa, nauka posłuszeństwa, a także możliwość bezpłatnego zachipowania swojego pupila.

  Profesjonalna Strefa Treningowa dla psów znajduje się na terenie zewnętrznym Portu Łódź (od strony sklepu IKEA) i od chwili jej uruchomienia cieszy się ogromną popularnością.

  Centrum zaprasza na bezpłatny event, który odbędzie się 14 kwietnia (niedziela) w godz. 11.0017.00. W Strefie Treningowej gościć będą behawioryści ze szkoły Team Dog, którzy zademonstrują, jak bawić się ze zwierzakiem na torze przeszkód czy w tunelu, a także zorganizują zabawy węchowe rozwijające percepcję psów.

  Specjaliści odpowiedzą też na wszelkie pytania zadawane przez właścicieli domowych pupili. Na miejscu będzie obecna także profesjonalna groomerka, która udzieli porad z zakresu higieny i strzyżenia psów.

  W Strefie Treningowej pojawi się również AnimalBus, w którym będzie można bezpłatnie zachipować pupila oraz sprawdzić, czy chip wszczepiony wcześniej zwierzakowi został oficjalnie zarejestrowany. Do bezpłatnego chipowania Centrum zaprasza również właścicieli kotów, a nawet świnek morskich.

  W Strefie Treningowej dla psów udostępnionej przez Port Łódź znajdują się: równoważnia, slalom, tunel, a także pochylnia i kładka.

  Taki swoistyplac zabaw” to także wiele radości dla pupili i odpowiednia aktywność utrzymująca czworonogi w zdrowiu i dobrej kondycji.

  Udostępnij