• News will be here
 •  

  W niedzielę, 14 kwietnia, pub „Czwórki” z ulicy Zamkowej 46 zaprasza na spotkanie z komikiem Tomaszem Kwiatkowskim. Przed nami stand-up, czyli godzina czystej rozrywki. Początek o godz. 19.00. Bilety po 25 złotych.

  Tomasz Kwiatkowski – imprezowy, aspołeczny typ. Na scenie bije od niego oryginalność i niecodzienność. Bez kompromisu zabierze publiczność w mroczne i niewygodne zakątki, nie z poczucia obowiązku rozliczania sprawiedliwości społecznej, przede wszystkim chodzi o to, żeby tym bawić. Gdy przyjrzymy się mu bliżej, bije od niego serdeczność i otwartość. Tomek działa komediowo już od czterech lat, prowadzi regularnie scenę w Grudziądzu. Pierwsze stawiane kroki w komedii, by z czasem wszystko nabrało kształtu i kolorytu we wspólnych trasach „6×7”, „Młode Wilki” i m.in. eksperymentalnym projekcie „Leniwego Roastu”. Koniecznie wybierzcie się, aby obejrzeć go na żywo. Tomek Kwiatkowski zdecydowanie ma swój styl.

  Prowadzenie: Juliusz Sipika. Osoby obecne na pierwszej edycji, które chcą kupić bilety w promocyjnej cenie, proszone są o kontakt z fanpagem Juliusz Sipika.

   

   

  Udostępnij