• News will be here
 •  

  Bardzo duża liczba klientów zdecydowała się na zarezerwowanie swojego letniego wypoczynku z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Pierwsze rezerwacje były już dokonane na początku września 2018r.

  Namawiamy do wcześniejszego wyboru, gdyż ceny są z największymi rabatamiw gratisie klient ma wiele gwarancji. Gwarancja bez kosztowej zamiany rezerwacji, gwarancja najniższej ceny, gwarancja niezmienności ceny, ubezpieczenie od rezygnacji w cenie lub za opłatą zaczynająca się już od 10,00/os. Kolejnym atutem wczesnej rezerwacji jest zaliczka zaczynająca się już od 5%.

  Od kilku tygodni prowadzimy przedsprzedaż oferty zimowej. Są to zarówno propozycje wypoczynku narciarskiego, jak i wypoczynku w krajach, gdzie temperatury zachęcają do opalania się, jak i do zwiedzania.

  Dla tych klientów, którzy jeszcze nie dokonali wyboru, polecamy oferty last minute w atrakcyjnych cenach z ofert najbardziej rozpoznawalnych i renomowanych organizatorów w branży turystycznej. U nas każdy znajdzie ofertę na swoją kieszeń. Zapraszamy.

  First Minute!

  ZIMA 2019/2020największe rabaty, atrakcyjne gwarancje, niskie zaliczki!

  Uwaga: Przy wyjazdach zagranicznych wymagana minimalna ważność dokumentówpaszport 6 miesięcy (Turcja 8 miesięcy), dowód osobisty 3 miesiąceod daty powrotu.

   

  Udostępnij