• News will be here
 •  

  W poniedziałek w Miejskim Ośrodku Kultury spotkali się studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku, aby uroczyście zakończyć swój akademicki rok.

  Prezes Ewa WadowskaFilarska powitała zaproszonych gości, w tym prezydenta Grzegorza Mackiewicza, Floriana Wlaźlaka, przewodniczącego Rady Powiatu, i Jacka Wróblewskiego, członka Zarządu Powiatu, oraz przedstawicieli zaprzyjaźnionych Uniwersytetów III Wieku z Łasku i Zduńskiej Woli. Następnie zrelacjonowała miniony rok.

  Miłym akcentem poniedziałkowej uroczystości były przyznane wyróżnienia. Tytuł Zasłużony dla UTW w Pabianicach” otrzymała Maria Wrzos-Meus, dyrektor MOK-u. „Honorowymi Słuchaczami UTW w Pabianicach” zostały Anna Rynkiewicz i Teresa Kmieć. Pani prezes za wielkie zaangażowanie i pasję z jaką działa na rzecz Uniwersytetu otrzymała podziękowania i bukiety kwiatów od przedstawicieli starostwa. Niespodziankę sprawił prezydent.

  Spełniam życzenie słuchaczy powiedział Grzegorz Mackiewicz i podarował Uniwersytetowi sprzęt nagłaśniający, który przyda się podczas studenckich autokarowych wycieczek.

  Atrakcją zakończenia roku akademickiego był urokliwy recital przystojnego aktora Tomasza Stockingera, znanego z wielu ról filmowych i teatralnych.

  Udostępnij