• News will be here
 • Salon „SOLBY” z ulicy Zamkowej 46 zaprasza do skorzystania z oferty promocyjnej na lato w kapsule VACU LINE. 100-procentowe efekty widoczne są najpóźniej po siódmym zabiegu.

  Co to jest Vacu Line?

  VACU LINE to unikalne urządzenie treningowe składające się z bieżni zamkniętej w kapsule z podciśnieniem. Dzięki wykorzystaniu podciśnienia, wykonując mało forsowne ćwiczenie fizyczne, jakim jest spacer, następuje czterokrotnie szybsze spalanie tkanki tłuszczowej, redukcja cellulitu i ujędrnienie skóry. Tym samym następuje modelowanie sylwetki od pasa w dół – przede wszystkim w tzw. problematycznych częściach ciała takich jak brzuch, talia, uda czy pośladki. Efekty są szybko widoczne i utrzymują się przez wiele miesięcy. Niezaprzeczalną zaletą Vacu Line jest to, że nie nabieramy masy mięśniowej, a spalamy złogi niechcianej tkanki tłuszczowej. Podczas treningu w Vacu Line następuje: silne ukrwienie dolnych części ciała oraz skóry, spalanie od 20 do 50 gramów tłuszczu w czasie jednego seansu 30-minutowego, przyspiesza się regeneracja obszarów tkanek uszkodzonych z powodu niedokrwienia wywołanego złym krążeniem oraz następuje aktywacja układu limfatycznego.

  Jakie są korzyści terapii?

  Sposób spalania tłuszczu przy pomocy VACU LINE ma dwie zasadnicze zalety w porównaniu z wysiłkiem fizycznym bez zastosowania podciśnienia: cząsteczki tłuszczu pobierane są dokładnie z okolic dotkniętych cellulitem – uda, pośladki, brzuch, a więc z miejsc, gdzie wymuszono zwiększenie ukrwienia. Jest to obciążenie, jakiemu może sprostać każdy zdrowy człowiek zdolny do wysiłku fizycznego; spalanie tłuszczu następuje przy dużo mniejszym wysiłku – jedynie przy maksymalnym obciążeniu serca 50%.

  Dlaczego warto trenować w Vacu Line?

  Trening w Vacu Line to: bardzo skuteczna metoda zwalczania cellulitu oraz likwidacji niechcianej tkanki tłuszczowej, której przy normalnych ćwiczeniach bardzo trudno się pozbyć; ujędrnienie i napięcie skóry, metoda, dzięki której pozytywne efekty treningu osiąga się cztery razy szybciej i przy mniejszym obciążeniu organizmu. Ćwiczenia wpływają pozytywnie na funkcjonowanie całego ciała, poprawiając ukrwienie oraz aktywując układ limfatyczny.

  Dodatkowo salon posiada w swojej ofercie profesjonalne kosmetyki wyszczuplające firmy Purlés, które przyśpieszają proces wyszczuplania problematycznych partii ciała.

                                                                                                                                            Artykuł promocyjny

  Udostępnij