• News will be here
 •  

  Zapaśnicy PTC pojechali w ostatnie weekend do Raciborza na międzynarodowy memoriał Grzegorza Pieronkiewicza w zapasach w stylu klasycznym młodzików i mini zapasach.

  W mini zapasach pierwsze i drugie miejsce w kategorii 73 kg zajęli pabianiczanie: Hubert Szczech w walce o złoto wygrał z kolegą klubowym Marcelem ChrzęstemW kategorii 42 kg rywalizowało ze sobą dwóch braci Piotrek i Łukasz Jarzębski, którzy uplasowali się poza podium.

  W kategorii młodzicy bardzo dobrze zaprezentował się Jakub Makowski (kat. 53 kg), wygrywając zdecydowanie wszystkie pojedynki, a w walce o złoto pokonał Martina Cichego z Czech. III miejsce w tej samej kategorii wywalczył Mikołaj Jezierski, który tylko przegrał z kolegą klubowym Jakubem, a w walce o brąz wygrał z Marcelem Drobkiem z Czech. Srebrny medal w kategorii 47 kg wywalczył Mateusz JarzębskiW walce o złoto przegrał z Filipem Bartosikiem z Czech. Srebro zdobył także Dominik Uljanowicz (kat. 85 kg). W walce finałowej przegrał z zawodnikiem gospodarzy Unii Racibórz Karolem Staniewiczem. Brązowy medal w kategorii 73 kg zdobył Borys Miszczak. Walkę o brąz wygrał z Filipem Kucera z Czech.

  Poza podium znaleźli się: Kamil Buldecki, Kacper Szczepański, Franciszek Tokarczyk i Bartosz Wlazeł.

  Udostępnij