• News will be here
 •  

  W czwartek (20 czerwca) możliwe są utrudnienia w kursowaniu komunikacji miejskiej związane z procesjami Bożego Ciała.

  Na linii W będzie obowiązywał specjalny rozkład jazdy. Trasa kursów linii T oznaczonych literą H będzie skrócona do pl. 500-lecia w Rzgowie. Nocą z 19 na 20 czerwca i z 20 na 21 czerwca dodatkowo będą kursować autobusy linii nocnej N4B.

  Linia N4B

  W nocy z 19 na 20 czerwca (ze środy na czwartek) na linii nocnej N4B będzie obowiązywał rozkład jak z soboty na niedzielę, natomiast w nocy z 20 na 21 czerwca (z czwartku na piątek) – rozkład jak z piątku na sobotę.

  Linia T

  Przypominamy, że zgodnie z rozkładem jazdy, w Boże Ciało trasa kursów linii T oznaczonych literą H jest skrócona do placu 500-lecia w Rzgowie. Kursy oznaczone literą G są wykonywane bez zmian do Guzewa.

  Linia W

  W czwartek 20 czerwca obowiązuje specjalny rozkład jazdy linii autobusowej W: pierwszy kurs od godz. 9.16 od przystanku Rzgowska 3 i dalej przez Wolę Zaradzyńską, Czyżeminek, Prawdę, Guzew i Gospodarz do Woli Zaradzyńskiej (dowóz na mszę św. w kościele NMP Nieustającej Pomocy na godz. 10.00); kurs powrotnyzostanie zrealizowany z Woli Zaradzyńskiej OSP po zakończeniu procesji Bożego Ciała.

  Pozostałe linie

  Pozostałe linie komunikacji miejskiej funkcjonują 20 czerwca według niedzielnych rozkładów jazdy bez zmian. Na czas przejścia procesji Bożego Ciała możliwe są tymczasowe utrudnienia w kursowaniu komunikacji. Trasy przejazdów będą dostosowywane do bieżących warunków ruchu drogowego i poleceń funkcjonariuszy kierujących ruchem.

  Udostępnij