• Piłkarz ekstraklasowego Łódzkiego Klubu Sportowego Maksymilian Rozwandowicz spotkał się z władzami miasta, którzy pogratulowali mu awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej.

   

  Oprócz prezydenta Grzegorza Mackiewicza z Maksem rozmawiali również Krzysztof Rąkowski, Łukasz Stencel, Marek Gryglewski oraz Adam Marczak, który jest zapalonym kibicem łódzkiego klubu. Na ostatnim meczu ŁKS na własnym boisku obecni byli również Krzysztof Rąkowski oraz Marek Gryglewski.

  Fani futbolu przez ponad godzinę rozmawiali na temat minionego sezonu, a także przygotowań do zbliżających się rozgrywek. Piłkarz otrzymał prezenty, m.in. specjalne podziękowania oraz flagę Pabianic. Maksymilian również przygotował upominki, m.in. koszulkę z podpisami całej drużyny i książkę wydaną na 110-lecie klubu.

  Prezydent Grzegorz Mackiewicz zapowiedział swój udział na spotkaniu z Lechią Gdańsk, inaugurującym rozgrywki Lotto Ekstraklasy.

   

  – Było dla mnie ogromnym zaszczytem odebrać osobiście z rąk prezydenta Grzegorza Mackiewicza gratulacje z okazji awansu ŁKS-u do elity. Wychowałem się w Pabianicach i bardzo się cieszę, że będę mógł reprezentować swoje miasto na boiskach najwyższej klasy rozgrywkowej – skomentował wizytę w ratuszu Maksymilian Rozwandowicz.

  foto: ŁKS ŁÓDŹ

  Udostępnij