•  

  Zmiany kadrowe w Pabianickim Centrum Medycznym. Od 1 lipca nowym prezesem zostaje Janusz Kazimierczak.

  Agnieszka Owczarek, dotychczasowy prezes PCM, złożyła rezygnację. Powodem tej decyzji są sprawy rodzinne związane z chorobą bliskiej osoby. We wtorek, 25 czerwca, odbyło się posiedzenie rady nadzorczej PCM. Rezygnacja została przyjęta.

  Prezydent Grzegorz Mackiewicz jako właściciel spółki zgodził się na wyłonienie prezesa zarządu w innym trybie niż dotychczas, czyli bez konkursu. Decyzja była podyktowana tym, żeby zabezpieczyć ciągłość w zarządzaniu spółką. Prezydent podziękował prezes Agnieszce Owczarek za skuteczną pracę w bardzo trudnym okresie działania spółki i poprosił o to, żeby pozostała w strukturach PCM – tłumaczy Aneta Klimek, rzecznik prasowy prezydenta.

  Agnieszka Owczarek pełniła obowiązki prezesa od czerwca 2015 roku. Od 1 lipca zastąpi ją Janusz Kazimierczak.

  * * *

  Janusz Kazimierczak ukończył Wydział Mechaniczny na Politechnice Łódzkiej, studia podyplomowe w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego z zarządzania jednostkami ochrony zdrowia oraz studia magisterskie na Akademii Medycznej we Wrocławiu z zarządzania instytucjami opieki zdrowotnej i społecznej. Pełnił obowiązki dyrektora szpitala im. Madurowicza w Łodzi, był prezesem spółki Inwestycje Medyczne Łódzkiego. Od 1999 roku był dyrektorem Wojewódzkiego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Chorób Płuc i Rehabilitacji w Łodzi.

   

  Udostępnij

  REKLAMA
  STAROSTWO
  REKLAMA
  NAJNOWSZE WYDANIE

  REKLAMA

  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA