•  

    Pięciu policjantów pabianickiej komendy otrzymało nagrody od komendanta wojewódzkiego policji za wzorowo pełnioną służbę.

    Komendant wojewódzki insp. Andrzej Łapiński uhonorował ponad 50 policjantów z różnych komend garnizonu łódzkiego. Funkcjonariusze wyróżnili się w bardzo różnych dziedzinach służby: wygrywali w konkursach policyjnych, promowali zawód policjanta, ratowali życie drugiemu człowiekowi oraz realizowali sprawy kryminalne. W gronie nagrodzonych było pięciu pabianickich policjantów, w tym dzielnicowy mł. asp. Karol Kasperek i sierż. szt. Marcin Michalak, na co dzień pracujący w patrolówce. Pozostali to funkcjonariusze wydziału kryminalnego i wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją.

    – Proszę przyjąć wyrazy uznania za skuteczność w działaniu, profesjonalizm oraz wyjątkowe zaangażowanie. Wasza postawa stanowi wzór do naśladowania dla wszystkich funkcjonariuszy i pracowników policji. W imieniu własnym oraz kierownictwa Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi życzę satysfakcji z pełnienia odpowiedzialnej i trudnej służbygratulował komendant wojewódzki insp. Andrzej Łapiński.

    Gratulacje pabianickim policjantom złożył zastępca komendanta powiatowego mł. insp. Tomasz Jarmakowski.

    Udostępnij