• News will be here
 • Lodówka jest sprzętem AGD, który powinien znaleźć się w dosłownie każdej kuchni. Właśnie w niej przechowujemy żywność, napoje i większość zakupionych w sklepie produktów. Warto, by były to lodówko zamrażarki – przecież mrożonki też trzeba gdzieś… schować. Jakie lodówki cieszą się najlepszymi opiniami użytkowników? Dowiesz się z poniższego artykułu!

  Jakie chłodziarki kupować?

  1. Lodówki Samsung

  Jedne z najbardziej cenionych na rynku. Wyróżniają się eleganckim wyglądem i drzwiami o smukłych uchwytach. To dobre lodówki, które zapewniają jeszcze więcej miejsca na produkty – wszystko dzięki technologii SpaceMax, która pojawiła się w nowszych modelach. Dzięki takiej technologii przestrzeń wewnętrzna powiększa się, jednak lodówka nie zmienia swoich zewnętrznych wymiarów.

  Mało tego, w lodówkach Samsung można zauważyć pewien charakterystyczny wyróżnik – są zarówno eleganckie, jak i odzwierciedlające aktualne trendy czystej oraz prostej formy. Oczywiście, wśród modeli można znaleźć również nowoczesne wzornictwo!

  2. Lodówki Beko

  Producent znany jest z nowoczesnych rozwiązań, co wyróżnia go wśród innych marek. Szczególnie odznacza się technologią NeoFrost, która eliminuje gromadzący się na żywności lód. Wówczas wcale nie jest potrzebne rozmrażanie, a już zwłaszcza w tych nowych modelach lodówek! Warto szukać więc tych, oznaczanych jako Full No Frost lub Frost Free – w takich lodówkach rozdziela się obieg powietrza zarówno w chłodzącej, jak i mrożącej części lodówko zamrażarki. Opinie użytkowników wskazują, że to zapewnia doskonałe warunki do przechowywania zakupionej żywności!

  To, co wyróżnia chłodziarki Beko, to również… wysoka klasa energetyczna. Lodówki te charakteryzują się niskim zużyciem energii, często nawet o 64 % niższym jak w przypadku innych marek. O poszczególnych modelach przeczytasz tutaj: https://aniaradzi.pl/porady/lodowki-beko-najlepsze-modele-opinie-ceny-zalety-wady-zuzycie-energii/.

  Dobre lodówki – które są warte uwagi?

  3. Lodówki Indesit

  Świetnymi opiniami cieszą się również lodówki Indesit. Warto przyjrzeć się szczególnie nowościom na rynku, czyli lodówkom Indesit Extra – są bowiem wielozadaniowe. Zastosowane w nich strefy MultiTask możesz użyć zarówno pod postacią pojemnika na warzywa, jak i… miejsca na butelki! Mało tego, w nowszych modelach znajduje się funkcja FlexiUse – umożliwia ona przechowywanie ryb, warzyw czy też mięsa w odpowiedniej dla nich temperaturze. Możesz więc wybrać np. „półkę 0 st. C” na mięso i półkę 5 st. C” na owoce. Sprytnie, prawda?

  Mało tego, lodówki Indesit wyposażone są też w… czujnik zasilania. Dzięki temu inteligentnemu systemowi ostrzegawczemu będziesz wiedzieć, gdy spadnie moc lodówki. Czujnik monitoruje świeżość żywności, a więc będzie informować o przydatności produktów – idealne rozwiązanie dla zapominalskich!

  4. Lodówki Electrolux

  Opinie o marce są bardzo pozytywne, z tego też względu bardzo wielu Polaków posiada sprzęt owego producenta w kuchni. Nowoczesne lodówki Electrolux posiadają wbudowany unikalny system CustomFlex, dzięki któremu możesz dostosować wybrany model pod swoje zapotrzebowania. Dzięki specjalnym półkom możesz rozmieścić żywność tak, by zapewnić jej optymalną przestrzeń i mieć do niej… łatwy dostęp. Pojemniki w lodówkach można wyjmować, więc sprzęt jest wielozadaniowy.

  Mało tego, zarówno w nowych wersjach lodówek Elecrolux, jak i tych starszych modelach, zastosowany jest inteligentny system No Frost. Z jego pomocą żywność lepiej zachowa pełną zawartość wody i wartości odżywcze. Więcej o poszczególnych modelach przeczytasz tu: https://aniaradzi.pl/porady/lodowki-electrolux-najlepsze-modele-opinie-ceny-zalety-wady/.

  5. Lodówki LG

  Od lat cieszą się wielkim powodzeniem na rynku. Wyróżnia je wysoka klasa energetyczna, energooszczędność chłodziarko-zamrażarek i… nietuzinkowy design! Urządzenia marki LG to szeroki asortyment lodówek zarówno wolnostojących, jak i przeznaczonych do zabudowy. Hitem wśród nowszych modeli marki jest wbudowana sprężarka Inverter Linear Compressor – zamiast tradycyjnego napędu pojawia się napęd… liniowy! Tarcie wewnątrz staje się mniejsze, a więc energii zużywa się o wiele mniej, jak w przypadku innych marek!

  Mało tego, firma LG stworzyła technologię Smart Diagnosis – aplikację pomagającą w… rozwiązywaniu problemów czy sprawdzaniu stanu zakupionej lodówki! Więcej o poszczególnych modelach lodówek przeczytasz tutaj: https://aniaradzi.pl/porady/lodowki-lg-opinie-ceny-rodzaje-zalety-wady-wolnostojace-i-do-zabudowy/.

  Udostępnij

  Jeden komentarz

  1. Mi zależało nie tyle na producencie co na tym, aby miec jak największą pojemność w lodówce. Mila Panie w neonecie pokazała mi co i jak, cierpliwie odpowiadała na pytania 🙂 I już mam swoją wymarzoną lodówkę w domu, w końcu wszystko bez problemów się mieści

  Możliwość komentowania została wyłączona.